00:00 Tigre - Racing Club
|
00:30 AEW Rampage
|
00:40 MLB: WSZYSTKIE MECZE ⚾
|
02:00 NHL: Rangers - Panthers
|
02:00 Serbia - Brazylia
|
02:00 WWE Friday Night SmackDown
|
02:00 Formula E: trening 2
|
02:15 Belgrano - Central Cordoba
|
02:15 Lanus - Estudiantes
|
02:30 NBA: Timberwolves - Mavericks
|
02:30 NASCAR Truck: wyścig
|
03:00 Combat FC 7
|
03:00 Fury Pro Grappling 10
|
03:00 Łucznictwo: finały drużynowe
|
04:00 Tuff-N-Uff 137
|
04:20 Formula E: kwalifikacje
|
04:30 Boks: Alexander vs Panin
|
06:35 Rugby: Moana Pasifika - Waratahs
|
07:00 Łucznictwo: finały indywidualne
|
??:?? ATP Lyon
|
??:?? WTA Rabat
|
08:40 MotoGP Katalonii: trening 3 i kwali.
|
09:00 Formula E: wyścig 1
|
09:05 Rugby: Crusaders - Blues
|
10:00 Kajakarstwo PŚ: Poznań - 1A
|
10:00 Polska U16 - Czechy U16
|
10:15 Kolarstwo górskie
|
10:45 Formula 3: sprint race
|
11:30 Kolarstwo: Giro d'Italia
|
11:35 Rugby: Reds - Force
|
11:45 CC Mariners - Melbourne Victory
|
12:30 F1 GP Monako: trening 3
|
13:00 Dart: Dutch Championship
|
13:00 Słowenia - Kanada
|
13:00 Golf: Soudal Open
|
14:00 Osasuna - Villarreal
|
14:00 Chojniczanka - Olimpia Elbląg
|
14:00 Hutnik Kraków - Olimpia Grudziądz
|
14:00 KKS Kalisz - Skra Częstochowa
|
14:00 Polonia Bytom - Lech Poznań II
|
14:00 Wisła Puławy - Pogoń Siedlce
|
14:10 Hokej MŚ: 1. półfinał
|
14:15 Formula 2: sprint race
|
14:30 Kajakarstwo PŚ: Poznań - 1B
|
15:00 ATP Geneva
|
15:00 WTA Strasbourg
|
15:00 MotoGP Katalonii: sprint
|
15:00 Śląsk Wrocław - Trefl Sopot
|
15:00 Hvidovre IF - Lyngby
|
15:00 Karagumruk - Samsunspor
|
15:00 Randers - Vejle
|
15:00 Viborg - Odense
|
15:00 Flensburg-H. - Dinamo Bucuresti
|
15:45 Rugby: Leinster - Stade Toulousain
|
16:00 F1 GP Monako: kwalifikacje
|
16:00 Żużel: Finał Brązowego Kasku
|
16:00 Celtic - Rangers
|
16:00 Manchester City - Manchester Utd
|
16:00 Turcja - Francja
|
16:15 Real Sociedad - Atletico Madryt
|
16:30 FC Emmen - Breda
|
17:00 Tukums 2000 - RFS
|
17:00 Varazdin - Osijek
|
17:30 📺 📺 Multi Ekstraklasa 📺 📺 📺
|
17:30 Jagiellonia - Warta Poznań
|
17:30 Lech Poznań - Korona Kielce
|
17:30 Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
|
17:30 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
|
17:30 R. Częstochowa - Śląsk Wrocław
|
17:30 Golf: Charles Schwab Challenge
|
18:00 Boks: Al-Dherat vs Mosquera
|
18:00 Cage Warriors 172: Prelims
|
18:00 Bydgoszcz - Górnik Wałbrzych
|
18:00 Al-Ain - Yokohama M.
|
18:00 Barcelona K - Lyon K
|
18:00 Bohemians - Pardubice
|
18:00 Hradec Kralove - Teplice
|
18:00 Jablonec - Zlin
|
18:00 Juventus - Monza
|
18:00 Karwina - Czeskie Budziejowice
|
18:00 Partizan - Radnicki 1923
|
18:00 Sivasspor - Kayserispor
|
18:00 Rhein-Neckar - Fuechse Berlin
|
18:20 Hokej MŚ: 2. półfinał
|
18:30 Boks: Taylor vs Catterall - Prelims
|
18:30 Almeria - Cadiz
|
18:30 Rayo Vallecano - Athletic Bilbao
|
19:00 Dart: Dutch Championship
|
19:00 Bułgaria - USA
|
19:00 Japonia - Włochy
|
19:00 Al Ahly - Esperance Tunis
|
19:00 Crvena zvezda - Cukaricki
|
19:00 Vojvodina - Mladost
|
19:00 NASCAR Xfinity: wyścig
|
19:10 MLB: WSZYSTKIE MECZE ⚾
|
19:10 Lok. Zagrzeb - Hajduk Split
|
19:30 Botev Vratsa - Beroe
|
19:30 Hebar - Etar
|
19:30 Lok. Sofia - Pirin Blagoevgrad
|
19:30 Panathinaikos - Aris
|
20:00 Boks: Taylor vs Catterall
|
20:00 Argentinos Jrs - River Plate
|
20:00 Excelsior - ADO Den Haag
|
20:00 Kaiserslautern - Bayer Leverkusen
|
20:00 Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
|
20:30 Avellino - Catania
|
20:30 Carrarese - Juventus U23
|
20:30 Cremonese - Catanzaro
|
20:30 Gent - St. Truiden
|
20:30 KV Mechelen - St. Liege
|
20:30 Leuven - Westerlo
|
20:30 Padova - L.R. Vicenza
|
20:30 Torres - Benevento
|
20:45 AC Milan - Salernitana
|
20:45 Portimonense - AVS
|
20:45 Milano - Brescia
|
20:45 Virtus Bologna - Venezia
|
20:45 Valencia - Murcia
|
21:00 Lyon - PSG
|
21:00 Real Madryt - Real Betis
|
21:00 BRAVE CF: Bandel vs Lohore
|
21:00 Cage Warriors: Hardwick vs Prins
|
21:00 Premier Padel P1: Mar del Plata
|
22:00 Diamentowa Liga: Euguene
|
22:30 Argentyna - Niemcy
|
22:30 Godoy Cruz - San Lorenzo
|
22:30 Newells Old Boys - Defensa Justicia
|
23:00 Eleven Gol Live
|
23:50 NASCAR Cup: kwalifikacje
|
01:00 Boks: Brooke vs VanZant
|
01:00 Boks: Mbilli vs Heffron
|
01:00 Boca Juniors - Talleres Cordoba
|
01:15 MLB: WSZYSTKIE MECZE ⚾
|
01:30 Atlanta United - Los Angeles FC
|
01:30 CF Montreal - Nashville SC
|
01:30 Charlotte - Philadelphia Union
|
01:30 DC United - Chicago Fire
|
01:30 New England Rev. - New York City
|
01:30 Orlando City - Columbus Crew
|
01:30 Toronto FC - Cincinnati
|
02:00 APFC: Petties vs Sanchez
|
02:00 AEW Collision
|
02:00 BKFC FN Mexico: Rubio vs Gallegos
|
02:00 NHL: Stars - Oilers
|
02:00 Kuba - Iran
|
02:00 Formula E: trening 3
|
02:30 NBA: Pacers - Celtics
|
02:30 FC Dallas - Real Salt Lake
|
02:30 St. Louis City - Seattle Sounders
|
03:00 Łucznictwo: finały drużynowe
|
03:30 Colorado Rapids - Minnesota
|
04:00 A1 Combat: Faber vs Glover
|
04:05 Rugby: Highlanders - Fijian Drua
|
04:20 Formula E: kwalifikacje
|
04:30 LA Galaxy - Houston Dynamo
|
04:30 Portland Timbers - Sporting KC
|
04:30 San Jose Earthquakes - Austin FC
|
04:30 Vancouver Whitecaps - Inter Miami
|
07:00 Łucznictwo: finały indywidualne
|