01:00 UFC Fight Night: Prelims
|
01:00 Boks: Matias vs Paro
|
01:30 Atl. Tucuman - Defensa y Justicia
|
01:30 Atlanta United - Houston Dynamo
|
01:30 CF Montreal - Real Salt Lake
|
01:30 Charlotte - DC United
|
01:30 New England Rev. - Vancouver
|
01:30 New York Red Bulls - Nashville SC
|
01:30 Orlando City - Los Angeles FC
|
01:30 Philadelphia Union - Inter Miami
|
01:30 Toronto FC - Chicago Fire
|
02:00 NHL: Oilers - Panthers
|
02:00 AEW Collision
|
02:00 Boks: Davis vs Martin
|
02:00 Boks: Teran vs Perez
|
02:00 Fluminense - Atletico GO
|
02:30 FC Dallas - St. Louis City
|
02:45 Boks: Silva vs Sonnen
|
03:30 Colorado Rapids - Austin FC
|
04:00 Boks: Mora vs Galaviz
|
04:00 LXF: Aaron vs Bailey
|
04:00 UFC Fight Night: Main Card
|
04:30 Holandia K - Korea Południowa K
|
04:30 LA Galaxy - Sporting Kansas City
|
04:30 San Jose Earthquakes - Cincinnati
|
04:30 Seattle Sounders - Minnesota
|
05:00 Rosario - Barracas Central
|
06:15 UFC: Perez vs Taira
|
07:30 Niemcy K - Tajlandia K
|
08:00 Serbia K - Włochy K
|
08:30 Wioślarstwo: Poznań - finały
|
09:00 Cafe Euro Cast
|
09:30 Wysoki Pressing
|
10:00 Siatkówka plażowa: Kraków
|
10:45 Kolarstwo górskie
|
??:?? ATP Hertogenbosch
|
??:?? ATP Stuttgart
|
??:?? WTA Nottingham
|
??:?? WTA Hertogenbosch
|
11:00 Turcja K - Brazylia K
|
11:00 Superbike World Championship
|
11:45 Japonia K - USA K
|
11:45 Wyścigi konne: Sopot
|
12:00 Valencia K - Barcelona K
|
12:30 Superliga tenisowa
|
13:00 Frankfurt Galaxy - Panthers Wrocław
|
13:00 Kolarstwo: Tour of Slovenia
|
13:00 Wyścigi konne: Sopot
|
13:15 Motocross: MX2, MXGP - wyścig 1
|
14:00 Finlandia K - Portugalia K
|
14:00 CEV Beach Volleyball Nations Cup
|
14:00 Łucznictwo: eliminacje do IO
|
14:30 Chiny K - Polska K
|
14:30 Włochy U21 - Francja U20
|
15:00 Polska - Holandia
|
15:00 Golden League K: 3. miejsce
|
15:00 Kolarstwo: Tour de Suisse
|
15:00 Golf: US Open
|
15:15 Kolarstwo: Tour of Belgium
|
16:00 Golden League M: 3. miejsce
|
16:10 Motocross: MX2, MXGP - wyścig 2
|
18:00 Słowenia - Dania
|
18:00 River Plate - Talleres Cordoba
|
18:00 Orzeł Łódź - Stal Rzeszów
|
18:00 Ostrów Wlkp. - Polonia Bydgoszcz
|
18:00 Golden League K: finał
|
18:15 Ukraina U23 - WKS U20
|
18:30 Real Oviedo - Espanyol
|
19:00 Golden League M: finał
|
19:05 MLB: WSZYSTKIE MECZE ⚾
|
19:30 Stal Gorzów - Unia Leszno
|
20:00 Trefl Sopot - King Szczecin
|
21:00 Serbia - Anglia
|
21:00 Athletico-PR - Flamengo
|
21:00 Corinthians - Sao Paulo
|
21:00 Vitoria - Internacional
|
22:30 Ekwador - Honduras
|
23:30 Fury FC: Pa-ac vs Piccininni
|
23:30 Criciuma - Bahia
|
23:30 Cuiaba - Fortaleza
|
23:30 Gremio - Botafogo RJ
|
23:30 Vasco - Cruzeiro
|
00:30 Panama - Paragwaj
|
01:00 NASCAR Cup: wyścig
|